Про навчальний заклад

 Наш навчальний заклад славний своїми традиціями та історією, яка бере початок ще з 80-х років.
За спогадами перших викладачів та випускників, училище було створено у 1931 році яка фабрично-заводське училище (ФЗУ) при Київському м’ясокомбінаті. Перші випуски учнів ФЗУ складали 50-75 чоловік. Це були групи з терміном навчання 2 роки за професіями: беконщики, забійники, ковбасники та кишечники. До початку Великої Вітчизняної війни училище випустило 10 поколінь випускників.
Післявоєнна історія училища розпочалася з листопада 1946 року, набрані були групи забійників худоби, кишечників та обвалювальників м’яса. Контингент складав 75-100 учнів.
З часом Київський м’ясокомбінат розширювався, вводилися в дію нові цехи, заводи, виникла необхідність у робітничих кадрах. В училищі відкривалися нові професії і збільшувався контингент учнів. У 1976 році було відкриття нового навчального корпусу на 460 місць та гуртожитку на 500 місць.
На той час в училищі готували спеціалістів за такими професіями: розбірник субпродуктів, переробник туш, виробник натуральної ковбасної оболонки, обвалювальник - жилувальник м'яса, виробник м'ясних напівфабрикатів, апаратник термічної обробки ковбасних виробів, слюсар-ремонтник, слюсар-холодильщик, формувальник ковбасних виробів, складач фаршу, апаратник по переробці молока і маргарину. Лише в 1980 році вперше було організовано відділення кухарів дитячого харчування.
Значні зміни відбулися у 90-тих роках. Розпочалася робота над інтеграцією професій та удосконаленням навчально-виховного процесу в училищі. Ринок праці вимагав нового підходу до підготовки спеціалістів. Як наслідок цього, було створено нові професії: майстер виробництва ковбасного; кухар, кондитер, офіціант; кухар, офіціант, бармен; майстер виробництва молочного.
Кропітка роботакерівництва тапедагогічногоколективу училища призвела до значних успіхів. Покращилася матеріально-технічна база: створено лабораторії, майстерні з різних напрямків професій. Учні та майстри училища займали призові місця на міжнародних, обласних, регіональних та міських конкурсах професійної майстерності.
Серед випускників училища багато передових робітників, керівників підприємств та господарств, заслужених людей, а також майстрів, викладачів, які з покоління в покоління передають досвід роботи і своєрідний менталітет нашого навчального закладу.
Діяльність педагогічного колективу спрямована на поєднання новітніх технологій із навчально-виробничим процесом та підготовку конкурентноспроможних спеціалістів

Немає коментарів:

Дописати коментар

Перевірочна робота за професією "Жилувальник м'яса ІІІ розряду".

12 квітня 2018 року в навчальній лабораторії № 1 ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервіс...